دانلود قسمت سیزدهم سریال هیولادانلود قسمت سیزدهم سریال هیولا

دانلود سریال هیولا قسمت سیزدهم

خرید قانونی و دانلود غیر رایگان سریال هیولا قسمت 13

دانلود قسمت 13 سریال هیولا

دانلود قسمت 13 سریال هیولا

 

خلاصه قسمت سیزدهم:

در قسمت قبلی شاهد بودیم که پلیس به چند قدمی هوشنگ شرافت نزدیک شد تا کم کم به پایان 15 قسمتی این سریال نزدیک شویم . در قسمت قبل درگیری لفظی هوشنگ شرافت و چمچاله رو دیدیم که این بار شرافت دیگر مراعات مهر افزون را نکرد و حسابی از خجالتش در امد.

در قسمت سیزدهم چمچاله یا مهرافزون جدید پی به حساب چند میلیاردی هوشنگ شرافت می برد ولی احتمالا پی به منشا این پول نخواهد برد

قسمت دوازدهم نشان داد دیگر به پایان قصه سریال هیولا نزدیک شده‌ایم و تصویر نمی‌کنم مهران مدیری برنامه‌ای برای ساخت فصل دوم هیولا داشته باشد؛ زیرا هم این موضوع و قصه‌ای که تا به امروز شاهدش بوده‌ایم کشش ادامه پیدا کردن ندارد و هم دیروز اعلام شد که مدیری فعلا درگیر ساخت یک برنامه دیگر در فضای مجازی یا شبکه نمایش خانگی است که «شب‌نشینی» نام دارد و احتمالا ساختاری شبیه به برنامه دورهمی داشته باشد.

کارگردان : مهران مدیری

بازیگران : مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی و…

 

دانلود هیولا قسمت سیزدهم

(مصرف اینترنت جهت دانلود این سریال نیمه بهاست)

دانلود با کیفیت 480p (5000 تومان)

دانلود با کیفیت 720p (5000 تومان)

دانلود با کیفیت 1080p (5000 تومان)

دانلود با کیفیت 1080p-HQ (6000 تومان)

دانلود با کیفیت BLURAY (7000 تومان)

دانلود همه کیفیت ها (10.000 تومان)

 

درباره سریال :

سریال هیولا را یک سریال پانزده قسمتی در ژانر کمدی اجتماعی است که برای شبکه نمایش خانگی ساخته شده است. استارت این سریال در آذرماه خورده بود و با این که سازندگان آن بسیار تلاش کردند تا برای شب عید 98 آماده شوند اما در اردیبهشت ماه 98 شاهد عرضه این سریال بودیم. پیش از عرضه سریال هیولا، عوامل این کار سعی کرده اند فیلمنامه را تا حد ممکن مخفی نگهدارند و ببینده را هنگام تماشای اولین قسمت سریال سوپرایز کنند. در خصوص اسپانسر و سرمایه گذار اصلی سریال هیولا باید گفت که این سریال با کمک اول مارکت که از شرکت های وابسته همراه اول است، در حال ساخت می باشد.

جالب است بدانید که تنها وجه مشترک سریال هیولای مهران مدیری با ساخته‌های دهه ۸۰ مدیری حضور پیمان قاسمخانی است. جالب است بدانید که آخرین فعالیت هنری مهران مدیری در کنار پیمان قاسمخانی مربوط به سریال مرد هزار چهره و در سال 1387 بوده است. البته پس از این بود که در حدود 10 سال این دو فرد با هم همکاری نداشته و دوباره در سریال هیولا، همکاری این دو آغاز شده است که طرح سریال را قاسمخانی نوشته و امیر برادران فیلمنامه بیش از ۱۵ قسمتی این سریال را نوشته است. داستان سریال هیولا تقریبا به مانند مرد هزار چهره است. در خصوص معرفی سریال هیولا باید گفت که در فیلم معلم ساده و با شرافتی وجود دارد که به زندگی خود قانع بوده و در مسیری قرار می گیرد که زندگی او تغییر کرده و در جریان اختلاس و کلاهبرداری وارد می شود. او به شکل غیرمنتظره‌ای صاحب مال و منال و ثروت بادآورده‌ای شده و از شخصیت قبلی خود فاصله می‌گیرد.

هیولا سریالی بود که تصور می‌شد با ترکیب پیمان قاسم‌خانی و مهران مدیری، بازگشت این دو به روزهای اوج باشد اما نتوانست شبکه نمایش خانگی را تکان دهند و با تیراژ ۱۲۰ هزار نسخه ناامیدکننده ظاهر شده است.

البته می‌توان خیلی راحت عدم موفقیت محصولات شبکه نمایش خانگی را صرفاً به گردن اینترنت انداخت؛ اما واقعیت آن است که وضعیت عرضه نسخه‌های قاچاق در فضای اینترنت ایران نسبت به سال‌های پیشین سخت‌گیرانه‌تر شده و بسیاری از وب‌سایت‌هایی که اقدام به عرضه نسخه‌های قاچاق می‌کردند، اکنون اقدام به فروش نسخه قانونی می‌کنند و با سازندگان این مجموعه‌ها همدست شده‌اند، به گونه‌ای که نسخه نمایش خانگی برخی فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها را به سختی می‌توان قاچاقی در فضای مجازی یافت.

دانلود هیولا


دانلود آهنگ با کیفیت 320 kbps
دانلود آهنگ با کیفیت 128 kbps
 
منبع : دانلود قسمت سیزدهم سریال هیولاارسال دیدگاه جدید