دانلود قسمت پنجم سریال مانکندانلود قسمت پنجم سریال مانکن

دانلود سریال مانکن قسمت پنجم

دانلود غیر رایگان و خرید قانونی سریال مانکن قسمت 5

دانلود قسمت 5 سریال مانکن

دانلود قسمت 5 سریال مانکن

 

تهیه‌کننده : ایرج محمدی / فیلمنامه‌ : بابک کایدان / کارگردان : حسین سهیلی زاده

بازیگران : محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی و امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، الهام پاوه نژاد، رضا توکلی، لیندا کیانی و شبنم قلی خانی یک داستان ملودرام اجتماعی را روایت می‌کند.

خلاصه سریال مانکن :‌ کاوه با کتایون ازدواج کرده و باید بردگیِ شاهانه‌اش را فورا و به دور از اطلاع خانواده‌اش شروع کند. طبیعتا این ازدواج باعث آزادی پدرِ کاوه و خوشحالی خانواده‌اش از خانه‌دار شدن می‌شود که همه این‌ها با ریتمی نه چندان سریع اتفاق می‌افتند. در این بین همتا می‌ماند که تنهایی‌اش را با مادربزرگش می‌گذراند اما وضعیت باز هم برای او بدتر از قبل می‌شود…

در قسمت قبل دیدیم که همتا با اخگر دیدار کرد و از او خواست که برایش کاری پیدا کند. اخگر هم با کمال میل وعده‌ی یک شغل را به او داد و ضمن ابراز تاسف برای مرگ مادر بزرگ همتا، باز هم کاری که می‌کند را در برابر لطف و بزرگواری همتا چیزی نمی‌داند.

همتا به آدرسی رفت که ژیلا، همان دختری که باعث آشنایی او با اخگر شد، در یک آرایشگاه بزرگ و لوکس منتظر او بود. ژیلا کلید آرایشگاه را به همتا داد تا او در آن جا بماند و بعد تز نیز در همان جا کار کند.

سلمان، پدر کاوه، در میان استقبال خانواده اش از زندان آزاد شد. اما از همان اولین لحظه‌ی آزادی فکر کسی که هفت میلیارد تومان بدهی او را به شکل ناشناس پرداخت کرده است رهایش نمی‌کند. او به جز این مساله با آزادی اش تغییراتی را در کاوه می‌بیند که برایش تعجب آور است.

کاوه، اسیر و اجیر کتایون، هر کاری که او بخواهد و در هر زمانی که او بخواهد باید انجام دهد و توان سرپیچی ندارد. در شرکت باید نقش یک بیزینس من را ایفا کند که در جلسات کاری کتایون حضور پیدا می‌کند و در خانه و در مقابل مهمان‌های کتایون باید نقش یک عاشق را بازی کند که از مهمان‌های او استقبال می‌کند و برایشان کباب می‌پزد.

سلمان که به کاوه مشکوک است دست به تعقیب او می‌زند و نهایتا رد او را تا شرکتی می‌زند که به نام صوفیان است. کتایون صوفیان.

 

دانلود مانکن قسمت پنجم

(مصرف اینترنت جهت دانلود این سریال نیمه بهاست)

 

دانلود با کیفیت 480p (4000 تومان)

دانلود با کیفیت 720p (4500 تومان)

دانلود با کیفیت 1080p (5000 تومان)

دانلود با کیفیت 1080p-HQ (6000 تومان)

دانلود با کیفیت BLURAY (7000 تومان)

دانلود همه کیفیت ها (10.000 تومان)

 

دانلود سریال مانکن


دانلود آهنگ با کیفیت 320 kbps
دانلود آهنگ با کیفیت 128 kbps
 
منبع : دانلود قسمت پنجم سریال مانکنارسال دیدگاه جدید