دانلود قسمت دهم سریال قهوه ترک قسمت ۱۰دانلود قسمت دهم سریال قهوه ترک قسمت ۱۰

دانلود قسمت دهم سریال قهوه ترک

قسمت 10 قهوه ترک با لینک مستقیم

 

خلاصه قسمت :

می شنوی؟ نبایدم بشنوی! چون کسی اجازه نداده که این صدا به گوشت برسه! چرا؟ چون ترجیح میدن پرنده توی قفس بمونه تا از دیدن صورت غم انگیزش لذت ببرن! اما نه! من هر طور که شده از این قفس بیرون میام و خودمو نجات میدم، من پرواز می خوام! حتی اگه همه جلومو بگیرن از هر راهی که بشه پرواز می کنم. کلی آرزو دارم که هر شب چشمامو بستم و خوابشو دیدم.

 

کارگردان : علیرضا امینی

نویسنده : محمد رضایی راد، نغمه ثمینی

تهیه‌کننده : محمد شایسته

بازیگران : حامد بهداد، سارا رسول‌زاده، امیر جعفری، مجتبی پیرزاده، محمد ولی زادگان، امیر نوروزی، بهاره کیان‌افشار، شاهرخ فروتنیان، عرفان ناصری، فرید سجادی‌حسینی، پیام احمدی‌نیا، ایپک تن الجای، سلطان ساروهان و مهمت پولات

 

درباره ی سریال :

قهوه ترک اولین تجربه کارگردانی علیرضا امینی در شبکه نمایش خانگی می باشد او پیش از این نیز در رزومه کاری خود فیلم های موفقی همچون ویلایی ها و دسته دختران را کارگردانی کرده است که توانست با فیلم های خود در جشنواره فجر جوایز را یکی پس از دیگری به خود اختصاص دهد. فیلمنامه این مجموعه توسط محمد رضایی‌راد بر اساس طرحی از نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد به نگارش درآمده است. نغمه ثمینی پیشتر همراه با حسن فتحی نگارش سریال «شهرزاد» را عهده‌دار بود. سریال قهوه ترک با ژانر درام اجتماعی، معمایی و هیجانی است و در ایران و ترکیه فیلمبرداری شده است.

داستان قهوه ترک درباره یک دختر جوان به نام ترانه است. ترانه به عنوان یک پرستار و همچنین یک موسیقیدان خیابانی فعالیت می‌کند. به دلیل یک شکایت مرگبار، او مجبور می‌شود شغلش را از دست بدهد و تصمیم می‌گیرد به ترکیه مهاجرت کند. او برادران دوقلوی خود را در ایران رها می‌کند و به ترکیه می‌رود تا با پرهام، مردی که به تازگی آشنا شده، ملاقات کند.

 
منبع : دانلود قسمت دهم سریال قهوه ترک قسمت ۱۰ارسال دیدگاه جدید